Send us your feedback and manicure picture

Tiina

5.0

Väga rahul! Saan ise teha maniküüri ja pediküüri, mis püsib umbes 2 nädalat. Super!!😃

Gerli

5.0

Super stardikomplekt! Koduseks kasutamiseks nii lihtne ja kiire. Kõik toonid ka nii ilusad, et lakki peale kandes ei suudagi otsutada milline peale panna :)

Kadi

5.0

Väga meeldib, et saan ise kogu komplektiga enda loovust rakendada. Hoiab kokku aega ja raha maniküüris käimise arvelt, kui saan selle tegevusega isegi hästi hakkama. Kirkad värvid ning kompaktne kenasti töötav lamp!

Maria Hunt

5.0

Olen toodetega väga rahul, 3in1 laki tõttu saan oma maniküüri kindlasti palju kiiremini valmis kui saaksin tavalise geellakiga. Katvus on hea ja eemaldamine on ka lihtne.

Liisa Maria

5.0

Olen nii rahul teie toodetega, väga lihtne on endale teha ilus maniküür, mis püsib vähemalt 2 nädalat!

Margit

5.0

Sain proovida sõbrannalt teie imelisi tooteid. Ja tõesti väga lihtne ja mugav kasutada. Tahan ka kindlasti endale selle komplekti soetada. Kahjuks pilti ei ole kuna tegin maniküüri nende toodetega mõni aeg tagasi. Väga ilusti püsis peal. Super!

Elke

5.0

Tükk aega mõtlesin enne komplekti tellimist, et kas ikka tasub ära aga tasub mitmekordselt. Lihtne kasutada, tulemus kestab mul umbes nädala. Värvivalik on piisav, saab katsetada ja kombineerida. Super toode.

Kristiina

5.0

Väga mugav peale kanda ja maha võtta. Püsib ilusti peal ja näeb alati super välja! Olen mega rahul ❤️

Kristina

5.0

Imelihtne ja kiire peale kanda ning eemaldada. Geellakk püsib peal kaua ning tulemus jääb suurepärane!

Lisanna

5.0

Väga kerge ja mugav kasutada 💝 Ei pea kasutama aluslakki ega pealislakki ning eemaldamisel pole vaja spetsiaalseid tooteid osta. Lakk püsib peal vähemalt kaks nädalat, tavaliselt jõuan enne juba uue maniküüri ja lakkimise teha.
Nude gellakk on minu lemmik!
Olen Teie toodetega väga rahul 😇

Kadri-Kristel

5.0

Kuigi alguses võtab laki peale kandmise õppimine natuke aega, siis kodulehelt leiab mitmeid abistavaid videosid, mis annavad häid nippe, kuidas paremini endale maniküüri teha. Harjutamisega saab järjest osavamaks ja küüned ilusamaks. Lakid on imeilusate toonidega ja disaine on seega lõputu valik! Olen rõõmus, et ka kodus on võimalik endale nii kaunis maniküür teha nii väikse vaevaga! :)

Mariliis

5.0

Väga lihtsalt, mugavalt ja väheste toodetega(!) saab endale ilusa maniküüri! Olen väga rahul ja ootan valikusse uusi toone ;)

Stefi Tomp

5.0

Varsti juba aasta teie tooteid kasutanud! 😊 Kuna mulle ei meeldi nn paljad küüned, siis kodune geellaki komplekt on mugav ja kauakestev valik. Lemmikud toonid NUDE ja BABYPINK 💕

Helena

5.0

Sain jõuludeks Nails by Nature stardikomplekti & see on kingitus, tänu millele saavad olema mu küüned lakitud enam kui kaks korda aastas 🙌 Esimene lakkimine & lakk püsis peal üle kahe nädala ning pidin selle eemaldama kuna suutsin ühe küüne lihtsalt ära murda 😩🙄

Laura

5.0

Kerge ja mugav nii peale kanda kui maha võtta! Poleks kunagi arvanud, et küünte lakkimine võib nii nauditav tegevus olla. 100% rahul!

Liili

3.0

Geellaki värvid on väga ilusad ning pealekandmine lihtne ja mugav. Kahjuks minu küünel hakkab teie geellakk vaatamata küüne karestamisele pea kohe pärast pealekandmist maha kooruma. Tugev aluslakk oleks hea lisa teie toodetele. 🌼

Johanna-Elisabeth

5.0

Nii hea ja lihtne ise teha kodustes tingimustes salongi väärilisi küüsi! Lihtsalt mega! 💖

Kätlin

5.0

Olen proovinud mitmeid geellakke, kuid viimaks olen leidnud sellised tooted, mis reaalselt püsivad küünel. Lisaks saab kogu protsessi tehtud megakiirelt, kuna alud- ja pealislakk ei ole vajalikud. Saan ainult kiidusônu öelda. Ootan veelgi laiemat värvivalikut. ;)

Anette

3.0

Teeb lakkimise kokkuvõttes mugavamaks, kuna lamp kuivatab kiiresti, kuid minul hakkas maha kooruma maha juba enne kui üks nädal täis sai.